1402-08-22

عضویت «دکتر حجت منگنه چی» در دپارتمان فلسفه دانشگاه مفید

دکتر حجت منگنه‌چی (متولد ۱۳۵۵، تهران) استادیار دپارتمان فلسفه دانشگاه مفید است. ایشان کارشناسی «فلسفه» (۱۳۷۹) و کارشناسی ارشد «فلسفه و کلام اسلامی» (۱۳۸۳) و دکتری «فلسفه و کلام اسلامی» (۱۳۹۹) را در دانشگاه مفید و نیز کارشناسی ارشد «فلسفه غرب» را در دانشگاه تربیت مدرس تهران گذرانده و از سال ۱۴۰۲ به تحصیل در مقطع دکتری «فلسفه غرب» اشتغال دارد. ایشان افزون بر تحصیلات دانشگاهی، از سال ۱۳۷۵ تا سال ۱۳۹۵ حضور منظم در دروس مقدماتی، سطح و خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم را در کارنامه خود دارد.
1402-08-02

عضویت «دکتر سیدمحمد قاری سیدفاطمی» در دپارتمان حقوق دانشگاه مفید

دکتر سید محمد قاری سیدفاطمی (متولد ۱۳۴۰) استاد تمام دپارتمان حقوق دانشگاه مفید است. ایشان کارشناسی «حقوق» را در دانشگاه تهران (۱۳۶۶)، کارشناسی ارشد «حقوق عمومی» را در دانشگاه تهران (۱۳۷۲) و دکتری «حقوق بشر تطبیقی» را در دانشگاه منچستر، انگلستان (۱۹۹۹) گذرانده‌اند و ۱۳ سال تحصیلات مستمر حوزوی در زمینه‌های مختلف علوم اسلامی ازجمله: فقه، اصول، منطق، فلسفه و علوم قرآنی را در کارنامه خود دارند.
1402-07-17

ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ۱۴۰۲ (کنکور سراسری و سوابق تحصیلی)

ضمن عرض تبریک به کلیه پذیرفته شدگان در دانشگاه مفید از دو طریق کنکور سراسری و با سوابق تحصیلی (پاییز ۱۴۰۲)، برای اطلاع از روند ثبت نام الکترونیکی و تحویل فیزیکی مدارک «اینجا» را کلیک کنید.
1402-07-09

انتصاب سرپرست دپارتمان زبان انگلیسی دانشگاه مفید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، دکتر سید مسعود موسوی اردبیلی رئیس دانشگاه در حکمی، دکتر وحید شهیدی‌پور را به سمت سرپرست دپارتمان زبان انگلیسی منصوب کردند.
1402-07-09

برگزاری چهارمین کمیسیون موارد خاص در نیمسال جدید (روز دوشنبه ۱ آبان ماه ۱۴۰۲)

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند، چهارمین کمیسیون موارد خاص دانشجویان دانشگاه مفید در نیمسال جدید، روز دوشنبه ۱ آبان ماه ۱۴۰۲در معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار می‌گردد.
1402-07-04

ارسال مدارک صلاحیت عمومی (آزمون اختصاصی و استعدادهای درخشان ورودی‌های ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳)

به اطلاع دانشجویان محترم پذیرفته شده در دانشگاه مفید از دو طریق آزمون اختصاصی و استعدادهای درخشان (ورودی‌های ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳) می‌رساند، جهت تکمیل مدارک صلاحیت عمومی باید فرم زیر مطابق با راهنما تکمیل و حد اکثر تا روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ ارسال گردد.
1402-07-03

آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ مبارک باد

آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ را به محضر اساتید معزز و دانشجویان ارجمند دانشگاه مفید تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم و به روان پاک مؤسس گرانقدر و آینده‌نگر دانشگاه حضرت آیت الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی (قدس سره) و اساتید فقید دکتر ناصر قربان‌نیا، دکتر محمدنقی نظرپور و دکتر سید ابراهیم موسوی درود می‌فرستیم.
1402-06-28

برگزاری سومین کمیسیون موارد خاص در نیمسال جدید (روز دوشنبه ۳ مهرماه ۱۴۰۲)

ضمن عرض تبریک آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند، اولین کمیسیون موارد خاص دانشجویان دانشگاه مفید در نیمسال جدید، روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۲ در معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار می‌گردد.
1402-06-26

ثبت نام خوابگاه‌های دانشگاه مفید در ترم پاییز ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

به اطلاع دانشجویان محترم آقا و خانم شاغل به تحصیل در دانشگاه مفید می‌رساند، بازه زمانی ثبت نام خوابگاه‌های دانشگاه برای ترم پاییز، از تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ است و شروع به کار خوابگاه‌ها (اسکان) از ساعت ۱۶:۰۰ روز جمعه ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ خواهد بود. لطفا پیش از این زمان، به خوابگاه‌ها مراجعه ننمایید.
1402-06-21

آغاز سال تحصیلی از سوم مهرماه ۱۴۰۲

به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان گرامي دانشگاه مفید می رساند، بنا بر اعلام وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، آغاز سال تحصیلی جدید و برگزاری كليه کلاس های درسي دانشگاه، از روز دوشنبه سوم مهرماه ۱۴۰۲ خواهد بود. معاونت آموزش
1402-06-21

برگزاری دومین کمیسیون موارد خاص در نیمسال جدید (روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲)

ضمن عرض تبریک آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند، اولین کمیسیون موارد خاص دانشجویان دانشگاه مفید در نیمسال جدید، روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۲ در معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار می‌گردد.
1402-06-18

راهنمای ثبت‌نام حضوری و الکترونیکی پذیرفته‌شدگان (کارشناسی، ارشد و دکتری آزمون اختصاصی و ارشد سراسری)

ضمن عرض تبریک و خیرمقدم خدمت پذیرفته شدگان محترم، لطفا برای اطلاع از راهنمای ثبت نام حضوری و الکترونیکی مرتبط با مقطع تحصیلی خود، بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید:
1402-06-14

– درخواست بورس تحصیل رایگان (ارشد، ورودی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳)

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان محترم در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه مفید، به اطلاع کلیه متقاضیان استفاده از «بورس تحصیل رایگان» می‌رساند، برای استفاده از این بورس، باید مدارک ذیل را حداکثر تا ساعت ۲۴:۰۰ روز شنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۲، با فرمت PDF ارسال کنید.
1402-06-13

برگزاری اولین کمیسیون موارد خاص در نیمسال جدید (روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۲)

ضمن عرض تبریک آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند، اولین کمیسیون موارد خاص دانشجویان دانشگاه مفید در نیمسال جدید، روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۲ در معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار می‌گردد.
1402-06-10

– پذیرش طلاب در مقاطع ارشد و دکتری از طریق مصاحبه (مرداد و شهریور ۱۴۰۲)

به اطلاع کلیه طلاب محترم حوزه‌های علمیه سراسر کشور می‌رساند، دانشگاه مفید در بازه زمانی (مرداد و شهریور ۱۴۰۲) در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری از طریق «مصاحبه علمی» دانشجو می‌پذیرد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام به لینک‌های زیر مراجعه نمایید:
1402-06-04

راهنمای «انتخاب واحد نیمسال اول» سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

ضمن تبریک آغازسال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ و آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان عزیز، برای دسترسی به راهنمای انتخاب واحد ترم اول (اینجا) کلیک نمایید.
1402-05-08

– اعلام نتایج آزمون اختصاصی دانشگاه مفید (کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری) ۱۴۰۲

ضمن آرزوی موفقیت برای طلاب محترم پذیرفته شده در آزمون اختصاصی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، برای مشاهده نتایج به لینک زیر مراجعه نمایید:
1402-04-27

– آیین رفتاری اساتید دانشگاه مفید

به منظور تحقّق اهداف عالیۀ مندرج در اساسنامۀ دانشگاه مفید و منویّات مؤسس فقید این بنیان، آیت الله العظمی سیّدعبدالکریم موسوی اردبیلی (رضوان الله تعالی علیه) و همچنین به منظور بهبود، ارتقاء و دستیابی به بالاترین سطح استانداردهای علمی و اخلاقی، اساتید دانشگاه مفید خود را پایبند به این آیین رفتاری می دانند. آیین پیش‌رو برپایۀ اصول اخلاق حرفه‌ای و اسلامی تدوین شده و شامل کلیّۀ اساتید، اعم از اعضای هیأت علمیِ دپارتمان ها، اساتید مدعو و سایر افرادی که به نحوی در امر آموزش دانشجویان دخیل هستند، می‌گردد.
1402-03-17

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ویژه طلّاب – دانشگاه مفید (۱۴۰۳ – ۱۴۰۲)

ضمن عرض تبریک به طلاب محترم پذیرفته شده در آزمون اختصاصی دانشگاه مفید در مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲، برای اطلاع از کارنامه و […]
1402-03-06

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد (۱۴۰۳-۱۴۰۲)

قابل توجه متقاضیان محترم تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه مفید در سال تحصیلی (۱۴۰۳-۱۴۰۲)، برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به انتخاب رشته (اینجا) کلیک نمایید:
1402-02-31

اطلاعیه مصاحبه رشته های مقطع دکتری ۱۴۰۳-۱۴۰۲

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم مقطع دکتری، لطفا برای اطلاع از شرایط و ضوابط و نیز ثبت نام مصاحبه رشته های مقطع دکتری ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشگاه مفید، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
1402-02-19

دریافت کارت شرکت در آزمون اختصاصی دانشگاه مفید (ویژه طلاب) ۱۴۰۲

به اطلاع متقاضیان فرهیخته شرکت در آزمون اختصاصی دانشگاه مفید می رساند، کارت شرکت در این آزمون از طریق سامانه آزمون قابل دریافت است. لطفا برای ورود به سامانه بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
1402-01-30

پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در دو مقطع ارشد و دکتری در دانشگاه مفید

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی پذیرفته شدگان محترم کنکور سراسری، به اطلاع می‌رساند دانشگاه مفید برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می‌پذیرد.
1402-01-29

پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه مفید (سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲)

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی پذیرفته شدگان محترم کنکور سراسری، به اطلاع می‌رساند دانشگاه مفید برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می‌پذیرد.
1401-12-24

گفتگو با معاون آموزش دانشگاه مفید پیرامون آزمون اختصاصی (ویژه طلاب) در سال ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، با توجه به آغاز ثبت نام آزمون اختصاصی سال ۱۴۰۲ ویژه طلاب حوزه‌های علمیه در دانشگاه مفید، گفتگویی با جناب آقای دکتر سید مهدی نریمانی زمان آبادی معاون آموزش این دانشگاه به انجام رسیده است که متن آن به شرح زیر است:
1401-11-23

پیام تسلیت رئیس دپارتمان حقوق دانشگاه مفید به مناسبت ارتحال دکتر سید محمد هاشمی (ره)

با نهایت تاسف و تأثر، استاد ارجمند دکتر سید محمد هاشمی چهرۀ ماندگار دانشکده‌های حقوق ایران و بنیانگذار حقوق عمومی کشور، چهره در نقاب خاک کشید و جامعه علمی کشور در غم فقدان این استاد برجسته حقوق در سوگ نشست.
1401-11-05

زمانبندی انتخاب واحد و حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ دانشگاه مفید

به اطلاع دانشجویان عزیز دانشگاه مفید می رساند با توجه به اتمام امتحانات پایان ترم اول، زمانبندی انتخاب واحد و حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۱ دانشگاه مفید از قرار زیر است.
1401-10-23

تعطیلی دانشگاه در روزهای ۲۴ و ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، ششمین نشست از سلسله مباحث مبادی و مبانی حقوق بین الملل (دین و حقوق بین الملل) با عنوان «حقوق بین الملل از دیدگاه قاضی نعمان مغربی در کتاب دعائم الاسلام» توسط مرکز مطالعات حقوق تطبیقی و با سخنرانی دکتر سعید رهایی و دبیری علمی دکتر سیدمصطفی میرمحمدی، روز دوشنبه ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱ در دانشگاه مفید برگزار شد.
1401-10-13

نشست علمی «طرحی نو در نظام مندی کلام اسلامی» در دانشگاه مفید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، نشست علمی «طرحی نو در نظام مندی کلام اسلامی» روز سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱ به همت مرکز مطالعات قرآن و دپارتمان الهیات دانشگاه مفید برگزار شد.
1401-10-12

– شرط صدور کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم

به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند، با توجه به نزدیک شدن ایام امتحانات پایان ترم اول (سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲) کارت ورود به جلسه امتحان تنها در صورت تسویه شهریه ترم صادر خواهد شد. لذا دانشجویان عزیز در صورت‌عدم تسویه بدهی شهریه، از مراجعه حضوری به امور مالی و … خودداری فرمایند.
1401-08-29

اطلاعیه تعطیلی کلاس‌های دوشنبه ۳۰ آبانماه ۱۴۰۱، از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰

به اطلاع کلیه اساتید ارجمند و دانشجویان گرامی دانشگاه مفید می‌رساند، بر اساس ابلاغیه وزارت محترم علوم، تمامی کلاس‌های آموزشی دانشگاه مفید در روز دوشنبه ۳۰ آبانماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۵:۰۰ به بعد تعطیل خواهد بود و کلاس‌های جبرانی متعاقبا در فرصت مناسب برگزار خواهد شد.
1401-07-30

ارسال مدارک صلاحیت عمومی (پذیرفته شدگان آزمون اختصاصی طلاب و استعدادهای درخشان)

به اطلاع دانشجویان عزیزی که برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ از دو طریق آزمون اختصاصی طلاب و استعدادهای درخشان، در دانشگاه مفید پذیرفته شده اند می رساند، طبق روال اداری معاونت آموزشی دانشگاه، مدارک صلاحیت عمومی دانشجویان باید بر اساس زمانبندی مقرر به دانشگاه تحویل گردد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر لینک زیر را ملاحظه فرمایید.
1401-07-06

آغاز کلاس‌های دانشجویان کارشناسی (جدیدالورود) از شنبه ۹ مهرماه

ضمن عرض تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و آرزوی موفقیت برای کلیه عزیزان دانشجو، به اطلاع می رساند کلاس های درسی دانشجویان جدیدالورد مقطع کارشناسی دانشگاه […]
1401-06-31

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ۱۴۰۱ (سراسری – با سوابق تحصیلی)

ضمن عرض تبریک به کلیه پذیرفته شدگان محترم مقطع کارشناسی دانشگاه مفید، لطفا برای اطلاع از نحوه ثبت نام به لینک زیر مراجعه فرمایید: راهنمای ثبت […]
1401-06-23

– منشور اخلاقی دانشجویان دانشگاه مفید

ضمن عرض خیر مقدم به همه دانشجویان عزیز، خصوصا دانشجویان جدید الورود، احتراما متن منشور اخلاقی دانشجویان جهت اطلاع منتشر می گردد. دانشجویان محترم توجه داشته […]
1401-06-22

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمونهای سراسری و اختصاصی در کلیه مقاطع

ضمن عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد، برای اطلاع از شرایط ثبت نام و استفاده از سامانه به لینک زیر مراجعه نماید.
1401-06-20

اطلاعیه پیرامون واکسیناسیون دانشجون در ترم تحصیلی جدید

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند، در مصوبات اخیر ستاد ملی کرونا، ابلاغی توسط وزارت علوم به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، تاکید شده است که دانشجویان عزیز نسبت به تزریق دُز یادآور واکسن کرونا برای حضور در کلاس‌های نیمسال پیش رو اقدام نمایند.
1401-06-07

اطلاعیه مهم ویژه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد (بورس تحصیل رایگان)

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم، برای اطلاع از شرایط و ضوابط اخذ بورس تحصیل رایگان بر روی لینک های زیر کلیک نمایید: راهنمای فرایند […]
1401-05-17

دانشگاه مفید در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد

به اطلاع می رساند، دانشگاه مفید در مقطع کارشناسی به دو طریق آزمون سراسری و بدون آزمون دانشجو می پذیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
1401-04-19

– ثبت نام ویژه طلاب در مقطع ارشد (علوم سیاسی و اندیشه سیاسی در اسلام)

برای اطلاع از شرایط ثبت نام ویژه طلاب در مقطع ارشد رشته های علوم سیاسی و اندیشه سیاسی در اسلام ۱۴۰۲- ۱۴۰۱بر روی لینک زیر کلیک […]
1401-03-29

اعلام نتایج آزمون اختصاصی کارشناسی ویژه طلاب سال ۱۴۰۱

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه طلاب گرامی شرکت کننده در آزمون اختصاصی دانشگاه مفید (دوره کارشناسی)، شما عزیزان می توانید نتایج آزمون را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید:
1401-01-19

– پذیرش دانشجوی ممتاز در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه مفید ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱

برای اطلاع از شرایط پذیرش دانشجوی ممتاز در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه مفید ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید http://azmoon.mofidu.ac.ir/
1400-12-10

اطلاعیه شماره ۵ در خصوص برگزاری کلاسهای درسی بعد از تعطيلات نوروز

اطلاعیه شماره ۵ در خصوص برگزاری کلاسهای نیمسال دوم ۱۴۰۰ بعد از تعطيلات نوروز ضمن تبریک عيد مبعث رسول گرامي اسلام، حضرت محمد (ص)، به اطلاع […]
1400-11-26

اطلاعیه شماره ۴ در خصوص برگزاری کلاسهای نیمسال دوم ۱۴۰۰

اطلاعیه شماره ۴ در خصوص برگزاری کلاسهای نیمسال دوم ۱۴۰۰ ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت علی(ع)، به اطلاع کلیه اساتید گرامی و دانشجویان عزیز می رساند: […]
1400-11-16

قابل توجه دانشجویان گرامی شاهد و ایثارگر

به اطلاع دانشجویان گرامی شاهد و ایثارگر می‌رساند، علیرغم اینکه در طول چندین سال گذشته در هر نیمسال تحصیلی، مسئولین محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران تعهد کرده‌اند که شهریه دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر را در اندک زمانی بپردازند، متأسفانه هر بار مسئولین بنیاد خلف وعده نموده
1400-11-14

اطلاعیه شماره ۲ در خصوص نیمسال دوم ۱۴۰۰

با سلام و احترام، پیرو اطلاعیه شماره ۱ و تاکید مجدد بر حضوری بودن دروس نیمسال دوم، به اطلاع استادان گرامی و دانشجویان عزیز می‌رساند، با توجه به شرایط خاص کرونایی در استان قم، کلیه دروس مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در هفته اول - ۱۶ تا ۲۱ بهمن- استثنائا به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
1400-11-12

اطلاعیه «شماره ۱» در رابطه با ترم دوم ۱۴۰۰

بسمه تعالیضمن تبریک ایام دهه فجر، به استحضار اساتید و دانشجویان گرامی می‌رساند با توجه به ابلاغیه‌های متعدد وزارت علوم مبنی بر لزوم حضوری شدن کلاس‌های […]
1400-10-28

الزامات امتحانات پایان ترم آنلاین تصویری

به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که درخواست ایشان در کمیته بررسی مدارک پذیرفته شده و قرار است امتحانات آنان به صورت آنلاین تصویری برگزار شود می‌رساند، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی در برگزاری امتحانات لازم است نکات ذیل را مد نظر داشته باشند:
1400-10-27

اطلاعیه در رابطه با وضعیت امتحانات دانشجویان مبتلا به کرونا

بسمه تعالی ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای دانشجویان عزیز، پیرو اطلاعیه‌های قبلی پیرامون برگزاری امتحانات حضوری، به اطلاع می‌رساند: دانشجویانی که در این ایام، به […]
1400-10-13

مصاحبه با قائم مقام دانشگاه مفید در مورد امتحانات حضوری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، با توجه به نزدیک شدن زمان امتحانات پایان ترم و تصمیم دانشگاه مفید برای برگزاری این امتحانات به صورت حضوری، مصاحبه‌ای با جناب آقای دکتر مرتضی محمدی، قائم مقام محترم دانشگاه مفید به انجام رسیده که ذیلا متن آن منتشر می‌گردد:
1400-10-12

اطلاعیه پیرامون امتحانات پایان ترم نیمسال اول

بسمه تعالی ضمن آرزوی سربلندی و موفقیت برای دانشجویان گرامی، پیرو اطلاعیه قبلی، به اطلاع می‌رساند: امتحانات حضوری پایان ترم در دوازده مرکز – قم، اراک، […]
1400-10-05

اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه مفید پیرامون برگزاری امتحانات پایان ترم به صورت حضوری

بسمه تعالیضمن آرزوی سربلندی و موفقیت برای دانشجویان گرامی به اطلاع می‌رساند، امتحانات حضوری پایان ترم در هشت مرکز استان – قم، تهران، اصفهان، مرکزی، خراسان […]
1400-07-11

انتصاب رئیس جدید دپارتمان علوم سیاسی دانشگاه مفید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، دکتر سید مسعود موسوی اردبیل رئیس دانشگاه، در حکمی دکتر محمد شفیعی را به ریاست دپارتمان علوم سیاسی منصوب کردند.
1400-07-11

سامانه گفتمان دانشگاه مفید (پاسخ به سوالات و پیام های آموزشی)

به اطلاع اساتيد ارجمند و دانشجويان عزیز دانشگاه مفید می رساند، سيستم پاسخگويی معاونت آموزشی با عنوان «سامانه گفتمان» در كاربری سامانه آموزش فعال می باشد. […]
1400-06-02

اطلاعیه «شماره ۱» شرایط برگزاری نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱

ضمن عرض سلام و آرزوی سلامتی برای اساتید و دانشجویان گرامی به اطلاع می‌رساند: ۱. با توجه به غیرقابل پیش بینی بودن شرایط کرونا در کشور، […]
1400-03-09

دانشگاه مفید از طریق آزمون اختصاصی (ویژه طلاب) دانشجوی دکتری می پذیرد. مهلت ثبت نام تا ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

برای اطلاعات بیشتر به شماره ۰۲۵۳۲۱۳۰۳۰۰ یا به کانال @publicmofid و @publicmofid_2 مراجعه فرمایید.
1400-02-28

گفتگو با معاون آموزشی دانشگاه مفید پیرامون شرایط و تسهیلات تحصیل طلاب

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، با توجه به تجربه بیش از سه دهه فعالیت دانشگاه مفید در پذیرش و آموزش طلاب حوزه های علمیه، گفتگویی با جناب آقای دکتر سید مهدی نریمانی به انجام رسیده است که ذیلا منتشر می شود.
1399-12-16

انتصابات جدید در دانشگاه مفید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، دکتر سید مسعود موسوی اردبیلی، ریاست محترم دانشگاه در احکام جداگانه ای جناب آقای دکتر سید مهدی نریمانی زمان آبادی […]
1399-11-11

– شرايط برگزاری نيمسال دوم سال تحصيلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹

بسمه تعالی ضمن سلام و احترام به اطلاع دانشجویان محترم می رساند: با توجه به تاکید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و تداوم شرایط کرونایی در […]
1399-10-02

اطلاعیه «شماره 5» پیرامون جلسات ارزشیابی پایان ترم

دانشجویان گرامیسلام علیکماز همه دانشجویانی که در این ایام کرونایی، برای برگزاری بهتر آموزش مجازی و ارزشیابی های مستمر، همفکری، همراهی و همکاری کرده‌اند؛ صمیمانه سپاسگزاریم. […]
1399-09-18

نشست علمی: بررسی فقهی حکم لزوم اجازه زوج در صدور گذرنامه زوجه

نشست علمی: بررسی فقهی حکم لزوم اجازه زوج در صدور گذرنامه زوجه چهارشنبه 19 آذر 1399 – ساعت: 14:30 الی 16:30 لینک ورود به جلسه: https://www.skyroom.online/ch/mofidclass/zanan
1399-09-17

گزارش اجمالی برگزاری کار گاه آموزشی: «علم محكم و متشابه»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، كارگاه آموزشی «علم محكم و متشابه» با همت مركز مطالعات قرآن دانشگاه مفيد و با همكاری موسسه فرهنگی هنری كانون […]
1399-08-06

نحوۀ دریافت (ویزای دانشجویان غیر ایرانی) دانشگاه مفید

به‌اطلاع دانشجویان غیرایرانی دانشگاه مفید كه نسبت به صدور ويزا اقدام كرده‌اند می‌رساند، لازم است این عزیزان برای آگاهی از «طریقۀ دريافت ویزای خود» با شماره […]