اخبار

گزارش نشست خبری، پیرامون مراسم گرامیداشت ششمین سالگرد ارتحال مؤسس دانشگاه مفید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، روز شنبه پنجم آذرماه ۱۴۰۱، نشستی خبری پیرامون جزییات مراسم گرامیداشت ششمین سالگرد ارتحال آیت الله العظمی موسوی اردبیلی (ره) با حضور دکتر سید مسعود موسوی اردبیلی، رئیس دانشگاه و دکتر محمدرضا یوسفی شیخ رباط، رئیس کمیته برگزاری این مراسم و با حضور خبرگزاری‌های شفقنا، حوزه، ایکنا، ایپنا و… برگزار شد.

ادامه مطلب
اخبار

«برنامه ۱۷۲» رادیو اینترنتی دانشگاه مفید منتشر شد

دکتر معلمی در این سخنرانی ضمن بیان چیستی و ربط و نسبت معرفت‌شناسی و فلسفه‌های مضاف، موضوع معرفت‌شناسی را ارزشیابی نسبت معرفت‌های بشری با واقع بیان داشته و با تفکیک فلسفه‌های مضاف نظیر فلسفه تاریخ، فلسفه اصول فقه، فلسفه علم و… از علوم مادر، نظرات اندیشمندان مسلمان نظیر علامه طباطبایی، شهید مطهری و آیت الله مصباح یزدی را پیرامون بحث حاضر بیان می‌دارند. در پایان برنامه، دکتر معلمی به سوالات حضار پاسخ می‌گویند.

ادامه مطلب
اخبار

گزارش کمیته برگزاری مراسم ششمین سالگرد ارتحال آیت الله العظمی موسوی اردبیلی (قدس سره)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مفید، جلسه هماهنگی کمیته برگزاری گرامیداشت ششمین سالگرد ارتحال مرجع عظیم الشأن و موسس دانشگاه مفید، حضرت آیت الله العظمی موسوی اردبیلی (قدس سره) با حضور مسئولین مربوطه در دفتر معاونت پشتیبانی دانشگاه مفید برگزار شد. در این جلسه، دکتر محمدرضا یوسفی شیخ رباط رییس کمیته برگزاری، موضوع برنامه امسال را آموزش و تربیت دینی به عنوان یکی از دغدغه‌های همیشگی آن فقید سعید عنوان کردند و ابراز امیدواری نمودند که با حضور اساتید صاحب نظر و نیز هم افزایی همه دست اندرکاران، این برنامه به نحو شایسته و مطلوب برگزار گردد. در ادامه اعضای کمیته به بحث و تبادل نظر پیرامون جزییات برگزاری مراسم پرداختند و وظایف هر بخش به نحو تفکیکی تعیین شد.

ادامه مطلب
اخبار

اطلاعیه تعطیلی کلاس‌های دوشنبه ۳۰ آبانماه ۱۴۰۱، از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰

به اطلاع کلیه اساتید ارجمند و دانشجویان گرامی دانشگاه مفید می‌رساند، بر اساس ابلاغیه وزارت محترم علوم، تمامی کلاس‌های آموزشی دانشگاه مفید در روز دوشنبه ۳۰ آبانماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۵:۰۰ به بعد تعطیل خواهد بود و کلاس‌های جبرانی متعاقبا در فرصت مناسب برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب