English            
ایمیل |  سامانه کتابخانه |  سامانه اداری |  سامانه آموزش |  سامانه تغذیه |  انتشارات |  مرکز رایانه |  كانون دانش آموختگان |  سامانه نشریات  
خانه
درباره مفید
آموزش
دانشكده ها
پژوهش
مراکز مطالعاتی
کتابخانه
پذیرش
دانشجویان
رويدادها

كتابخانهآدرس:‌ايران، قم، دانشگاه مفيد


صندوق پستي:۳۶۱۱-۳۷۱۸۵


تلفن:۲۱۳۰۲۳۳


نمابر:۲۹۲۷۳۹۵


پست الكترونيكي:‌info@mofidu.ac.ir


آدرس سايت: www.mofidu.ac.ir


ساعت كار:‌۸ الي ۱۶


در اين سايت فهرست مطالب و چكيده بيش از 1500 عنوان نشريه علمي و تخصصي كشور درج مي شود تا مراجعه كننده به راحتي بتواند در ميان مطالب مستند و قابل استفاده جستجو كند و مرجع مقالات مورد نياز خود را بيابد. باهمراهي مجلات عضو نسخه الكترونيكي متن بيش از 600.000 مقاله از حدود 1200 نشريه نيز از طريق اين سايت قابل مطالعه است.
افراد حقيقی برای استفاده از مطالب سايت لازم است عضو سايت شده و حق عضويت سالانه سايت برای فعال شدن اشتراک طلايي را پرداخت نمايند و هربار در هنگام ورود به سايت نيز بايد شناسه ورمز خود را وارد نمايند.

از آنجا که اختصاص شناسه و رمز به همه کارشناسان يک سازمان يا اساتيد و دانشجويان يک دانشگاه امکانپذير نيست، بهترين روش اجازه دسترسی به متن مقالات به کاربران مراکزی است که IP آنها قبلا در سايت ثبت شده است. در شيوه دسترسی IP Based نيازی به عضويت تک تک کاربران نيست و در هنگام استفاده نيز ورود شناسه و رمز عضويت ضرورتی ندارد. هرکاربر شبکه داخلی شما می تواند با کليک بر روی لينک "مشاهده متن" مقاله مورد نظر خود را دريافت نمايد. هزينه اشتراک نيز سالانه توسط سازمان متقاضی پرداخت می گردد.
دانشگاه ها، ادارات، سازمان ها، كتابخانه ها، شركت ها و ساير مراكز مي توانند با فراهم آوردن دسترسي اساتيد، دانشجويان، مديران، كارشناسان و پرسنل خود به اين منبع منحصر به فرد، امكان مطالعه مقالات مورد نياز در حوزه هاي تخصصي و عمومي را براي ايشان فراهم نمايند تا مطالعات و پژوهش هاي شغلي و آزاد ايشان با سرعت و سهولت بيشتري انجام شود.

                                   
                                                                                                        
   Noormags

پایگاه مجلات تخصصی علوم اسلامی و علوم انسانی نور در سال 1384به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی/ معاونت شبکه اطلاع‌رسانی نور، به  منظور تسهیل و ترویج امر پژوهش و با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی گسترده از مجلات حوزه علوم اسلامی و انسانی، پایه‌ریزی گردید.

این پایگاه با در برداشتن  هزاران شماره مجله در صدها  عنوان از مجلات کهن تا امروز، به گنجینه ای گرانبها و بستری مناسب برای پژوهش تبدیل گردیده است. این پایگاه علاوه بر عرضه و امکان ذخیره‌سازی مجلات به صورت تمام‌متن و تمام‌تصویر ( Full Text & Full Image )، قابلیت‌هایی چون: جستجو، نقد، برگزیدن و مدیریت مقالات و نیز اطلاعات مربوط به صاحبان آثار را در اختیار کاربر قرار می دهد.

آمار كلي 

تعداد عناوين مجلات: ۸۷۵

تعداد شماره ها: ۴۵۱۱۹

تعداد مقالات:‌۷۶۷۴۸۰

تعداد صفحات: ۵۷۴۸۵۷۸


                                                                                                                                                                       

جی استور خدمات غیر انتفاعی است که کمک می کند تا پژوهشگران، محققان، و دانشجویان،  بتوانند در حجم گسترده یک پلت فرم قابل اعتماد از مجلات علمی، منابع اولیه، و کتاب  در بالاترین کیفیت مجلات علمی در علوم انسانی، علوم اجتماعی و ... دست يابند.

   

                                                                                                              

         نشریه نامه مفید                                                     
يكي از دغدغه هاي فكري دانشمندان و علماي اسلام از ديرباز تا عصر حاضر، پاسخگويي به نيازهاي جامعه بر اساس اسلام در زمينه هاي اقتصادي، حقوقي،‌فلسفي و سياسي و .. بوده است. در اين راستا دانشگاه مفيد از بهار سال ۷۴ اقدام به نشر مجله اي نمود تا در زمينه علوم انساني و اسلام به نشر آراء دانشمندان و محققين بپردازد. بي ترديد تاكنون مراكز علمي-تحقيقاتي متعددي در اين زمينه ها،‌ فعاليت هاي قابل توجهي را انجام داده اند،‌ با اين وجود دانشگاه براي نيل به اين هدف بزرگ از آموزه هاي انديشه ديني،‌شيوه عقلاني آزاد و علمي در مطالعات خود بهره مي برد.
اين مجله وزين علمي تاكنون در ۸۸ شماره به صورت فصلنامه منتشر گرديده است.
مرکز مطالعات حقوق بشر دانشگاه مفید کوشیده است در حد امکانات بر غنای ادبیات دانشگاهی در حوزه حقوق بشر بیفزاید. در سومین سالگرد تأسیس مرکز مطالعات حقوق بشر مفتخریم تا اولین مجله تخصصی حقوق بشر در کشور را به جامعه علمی تقديم كنيم. مجله حقوق بشر در قالب دو فصل­نامه منتشر می­شود و تأکید اساسی آن بر جنبه­های نظری مطالعات حقوق بشر می‌باشد. دشواری انتشارمجلات تخصصی دانشگاهی در ایران بر اهل فن پوشیده نیست. آنچه ما را برگام زدن در این مسير دشوار بی­باک ساخت، امید به همراهی و همدلی صاحبان رأی و همت بود. باشد که با همکاری بی­دریغ دانشگاهیان فرهیخته اين مجله به جایگاهي شایسته در میان نشریات دانشگاهی دست یابد.

   
    
                                                                                    


• درباره دانشگاه مفید • آموزش • پژوهش • کتابخانه • پذیرش • دانشجویان • رویدادها
بنیان گذار و رئیس
قائم مقام
اهداف و رسالت
تاریخچه
ساختار سازمانی
پردیس دانشگاه
درباره قم
بخش اقتصاد
بخش حقوق
بخش فلسفه
بخش علوم سیاسی
بخش معارف قرآن
بخش زبان
بخش دروس عمومی
آموزش مرکز حقوق بشر
آموزش مرکز علوم قرآن
خدمات آموزش
مرکز آموزش‌های آزاد
مرکز آموزش‌های غیر حضوری
امور فارغ التحصیلان
فرم‌های آموزشی
آیین نامه‌ها و مقررات
مصوبات شورای آموزشی
تقویم آموزشی
مرکز مطالعاتی حقوق بشر
مرکز مطالعاتی حقوق تطبیقی
مرکز مطالعاتی علوم قرآن
مرکز مطالعاتی اقتصادي
کتاب‌ها
مجلات

سامانه کتابخانه
بانک‌های اطلاعاتی
آپین نامه‌ها
عضویت در کتابخانه
خدمات رایانه و تکثیر
سفارش و خرید کتاب
پیوندها
آزمون اختصاصی کارشناسی
آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد

آزمون پذیرش دکتری
پذیرش بدون آزمون
ضوابط و مقررات پذیرش
فرم‌های پذیرش
پذیرش بورس
پذیرش دانشجویان خارجی
بورس آیت الله موسوی اردبیلی (مدّظله)
کمیته امور مالی
کمیسیون موارد خاص
کمیته انضباطی
مشاوره دانشجویی
انجمن‌های علمی
مجلهء دانش پژوهان
کانون‌های فرهنگی
تربیت بدنی
خوابگاه دانشجویی
سلف سرویس
خدمات متفرقه دانشجویی
آیین نامه‌ها و فرم‌های دانشجویی

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8